Сухоруков Аркадій Ісмаїлович

Sukhorukov

Сухоруков Аркадій Ісмаїлович – доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, дійсний член Академії будівництва України, почесний професор Південно-Казахстанського державного університету.

Дисципліни: Управління інноваціями; Менеджмент стартап-проектів.

Детальніше...

Ганжуров Юрій Семенович

DSC 2645Ганжуров Юрій Семенович — доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник культури України, завідувач кафедри.

У 1981 р. закінчив Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова. Стаж науково-педагогічної діяльності понад 20 років. Працював у засобах наукової комунікації, системі Держкомвидаву УРСР, апараті Верховної Ради України. Відповідав за організацію видавничої справи в галузі адміністративно-правової та наукової комунікації, підготовку офіційної літератури з питань законотворення, політичних інститутів і процесів, теорії та практики державного будівництва та управління.

Автор двох індивідуальних монографій, співавтор підручників і навчальних посібників з питань політичної комунікації, правової культури та освіти громадян, понад 100 публікацій переважно у фахових виданнях.

Наукові інтереси: соціальні комунікації, видавнича справа та редагування, політичні інститути та процеси, медіаменеджмент.

Дорошкевич Дарія Вячеславівна

doroshkevychДорошкевич Дарія Вячеславівна – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри (за сумісництвом)

У 2003 р. закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю: менеджмент організацій, кваліфікація – магістр з менеджменту.

У 2015 р. захистила докторську дисертацію з Наукової спеціальності: 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил та регіональна економіка. Тема дисертації: «Механізми управління інвестиційними процесами у регіональних транспортно-логістичних системах: теорія, методологія, практика».

Підвищення кваліфікації: Навчально-методичний комплекс «Інститут економіки і бізнесу на транспорті» Національного транспортного університету, свідоцтво про підвищення кваліфікації №372115 від 25.12.2015 р., «Формування психологічно-педагогічної компетентності викладачів», 20.11.2015 – 25.12.2015.

Навчальні дисципліни: Інформаційно-комунікаційні технології в медіабізнесі, Публічне адміністрування, Управління електронним бізнесом.

Наукові інтереси: цифровий маркетинг, електронна комерція, комунікаційні технології в бізнесі, діджиталізація економіки, інвестиції
Visiting Professor європейських університетів (University of Economy, University of Natural Sciences, Poland)

Детальніше...

Грет Галина Петрівна

gretГрет Галина Петрівна – кандидат економічних наук, доцент

Сторінка викладача

Дисципліни: Основи комерційної діяльності, Соціологія ринку друкованої продукції, Організація книжкових ярмарків, Управління дистрибуцією медійної продукції, Державне і регіональне управління.

Детальніше...

Кваско Алла Володимирівна

kvaskoКваско Алла Володимирівна – кандидат економічних наук, доцент, заступник директора Видавничо-поліграфічного інституту з навчально-методичної роботи, заступник голови Вченої ради Видавничо-поліграфічного інституту, голова навчально-методичної комісії Видавничо-поліграфічного інституту.

Сторінка викладача

Дисципліни: Економічний аналіз видавничо-поліграфічних організацій (ВПО); Економіка праці і соціально-трудові відносини; Організація, нормування і оплата праці; Логістика медійних та видавничо-поліграфічних підприємств; Управління якістю.

Детальніше...

Пунчак Леся Андріївна

androsukПунчак Леся Андріївна – кандидат економічних наук, доцент.

Сторінка викладача

Дисципліни: Економічне прогнозування, Управління конкурентоспроможністю медійних та видавничо-поліграфічних підприємств, Менеджмент медійних та видавничо-поліграфічних підприємств, Основи наукових досліджень.

Детальніше...

Сірик Максим Віталійович

sirykСірик Максим Віталійович – кандидат економічних наук, старший викладач

Сторінка викладача

Дисципліни: Економіка та організація виробництва, Економіка видавництв і поліграфічних підприємств, Організація поліграфічного бізнесу, Стратегічне управління медійними та видавничо-поліграфічними підприємствами, Інформаційні системи та технології 

Детальніше...

Сухорукова Ольга Аркадіївна

sukhorukovaСухорукова Ольга Аркадіївна – кандидат економічних наук, доцент.

Сторінка викладача

Дисципліни, що викладаються: Економічна теорія: Макроекономіка, Економічна теорія: Мікроекономіка, Управління проектами, Міжнародні економічні відносини, Управління міжнародною діяльністю підприємства.

Детальніше...

Шевченко Інна Бориславівна

shevchenkoШевченко Інна Бориславівна – кандидат економічних наук, доцент.

Сторінка викладача

Дисципліни, що викладаються: Антикризовий менеджмент медійних і видавничо-поліграфічних підприємств, Бізнес-планування у медіагалузі, Управління змінами, Стратегічний менеджмент, Основи менеджменту; Адміністративний менеджмент.

Детальніше...

Шендерівська Ліна Петрівна

shenderivskaШендерівська Ліна Петрівна – кандидат економічних наук, доцент

Сторінка викладача

Дисципліни: Основи економіки; Економічна теорія; Економічна статистика; Економіка підприємства; Економетрія; Управління ризиками медійних та видавничо-поліграфічних підприємств; Управління економічним потенціалом підприємств медійного бізнесу

Детальніше...