Партнери. Зарубіжні

Кафедра має зовнішні контакти з вищими навчальними закладами Європи:

• Ризький технічний університет. Заснований у 1862 році і є акредитованим, міжнародно визнаним європейським університетом. РТУ ставить за мету забезпечувати високу якість навчального процесу, провадити активну науково-дослідну діяльність з подальшою комерціалізацією розробок та винаходів, позиціонує себе як наріжний камінь розвитку економіки країни та регіону загалом.
  • Вища школа техніки, економіки та культури (HTWK, Leipzig) - один з найбільших університетів з прикладних наук у ФРН. Більше 200 років університет надає високоякісну освітузабезпечуючи перспективикар'єрного зростання,пропонуючи інноваційні курси. Факультет медіа, зокрема, пропонує навчальні програми з економки та організації медійних підприємств.

В червні 2016 рокугрупа студентів ВПІ здійснила освітню поїздку до ФРН.

fp8 fp3

fp9 fp10