Міжнародні програми для науковців, викладачів, студентів

Академічна мобільність – це процес, що надає можливість студентам, науковцям, викладачам приймати участь в різноманітних навчальних або навчально-дослідницьких програмах інших навчальних закладів.

Основними цілями є підвищення якості освіти та наукового рівня, налагодження міжкультурних обмінів, підготовка майбутніх кваліфікованих спеціалістів за світовими вимогами.

Академічна мобільність в «КПІ» організована впровадженням механізму обміну науковців, викладачів, студентів та участю їх в програмах індивідуальних грантів. Співпраця здійснюється на основі партнерських відносин НТУУ «КПІ» з іноземними університетами і компаніями, дякуючи чому учасники можуть:

• ознайомитися з альтернативними системами організації вищої освіти;
  • одержати додаткові знання в суміжних галузях;
  • користуватися сучасним технічним оснащенням у зарубіжних учбових лабораторіях і наукових центрах для вирішення поставлених завдань;
  • удосконалювати рівень володіння іноземною мовою;
  • набути професійного досвіду роботи;
  • ознайомитися із зарубіжною культурою, історією.

Навчальними закладами Європи та Азії, що співпрацюють з НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського" пропонуються різноманітні навчальні і стипендіальні програми. Їх перелік постійно оновлюється. Про умови навчання, розміри стипендій тощо дізнавайтеся за посиланням: