Конференція Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі

Програма ХІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі»

XII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (20 листопада 2018 року, м. Київ) [Електронний ресурс] : збірник матеріалів / М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», ВПІ, каф. МВПГ ; редкол.: Ю. С. Ганжуров, Я. Є. Сошинська, І. Б. Шевченко. – Електронні текстові дані (1 файл: 865 Кбайт). – Київ, 2018. – 64 с. – Назва з екрана.

ХІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (22 листопада 2017 року, м. Київ) [Електронний ресурс] : збірник матеріалів / М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», ВПІ, каф. МВПГ ; редкол.: Ю. С. Ганжуров, І. Б. Шевченко, Я. Є. Сошинська. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,11 Мбайт). – Київ, 2017. – 75 с. – Назва з екрана.

X Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (23 листопада 2016 року, м. Київ) [Електронний ресурс] : збірник матеріалів / М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», ВПІ, каф. ОВПК ; редкол. Ю. С. Ганжуров, І. Б. Шевченко, Я. Є. Сошинська, Л. А. Пунчак. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,02 Мбайт). – Київ, 2016. – 118 с. – Назва з екрана.

ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (26 листопада 2015 року, м. Київ) [Електронний ресурс] : збірник матеріалів / М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ», ВПІ, каф. ОВПК ; редкол. Ю. С. Ганжуров, І. Б. Шевченко, Я. Є. Сошинська, Л. А. Пунчак. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,40 Мбайт). – Київ, 2015. – 164 с. – Назва з екрана.

VІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (21 листопада 2014 року, м. Київ) [Електронний ресурс] : збірник матеріалів / М-во освіти і науки України, НТУУ «КПІ», ВПІ, каф. ОВПК ; редкол. Ю. С. Ганжуров, І. Б. Шевченко, Г. П. Грет, О. М. Барзилович, Л. А. Пунчак ; за ред. Я. Є. Сошинської. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,21 Мбайт). – Київ, 2014. – 109 с. – Назва з екрана.