Засідання Вченої ради ВПІ

27.05.202 р., о 15-30 відбудеться засідання Вченої ради ВПІ в дистанційному режимі. Порядок денний додається.

Порядок денний засідання (№10) Вченої ради Видавничо-поліграфічного інституту, яке відбудеться 27.05.2020 р. о 15:30

1. Підсумки захистів переддипломної практики, результати заліково-екзаменаційної сесії 4 курсу (3 курс прискореники) та стан дипломного проектування. (зав. кафедрами, заступники директора Талімонова Н. Л., Кваско А. В., Андрійчук М. Т.).
2. Підготовка та порядок проведення заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному режимі. (заступники директора Талімонова Н. Л., Кваско А. В., Андрійчук М. Т.)
3. Стан завантаження матеріалів на платформу дистанційного навчання "Сікорський" та електронний Кампус. (заступники директора Талімонова Н. Л., Кваско А. В., Андрійчук М. Т.)
4. Про організацію вступної кампанії у 2020 році. (відпов. секретар ПК ВПІ).
5. Про затвердження плану заходів по приведенню в належний протипожежний стан приміщень та структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського.(Директор).
6. Про наповнення сайтів інституту та кафедр (директор).
7. Різне.