Обговорення освітньої програми Медіаменеджмент та адміністрування у видавничо-поліграфічній галузі редакції 2020 року

20200204 192058
На зустрічі були присутні співробітники кафедри менеджменту видавничо-поліграфічної галузі доцент Сошинська Я.Є., доцент Сухорукова О. А. та випускники кафедри: начальник відділу міжнародної співпраці Державної установи «Український інститут книги» Степанюк Д. Л., головний спеціаліст відділу аналізу інформації та видавництва Департаменту суспільних комунікацій КМДА Шепетович О.Г., керівник проектів і програм видавництва ВЦ «АКАДЕМІЯ», Бойко А.А.
Учасники зустрічі обговорювали актуальні для набуття кваліфікації компетенції, знання та вміння, що є складовою освітньої програми; обговорювався перелік навчальних дисциплін та їх доцільність; випускники висловили свої пропозиції та побажання щодо вдосконалення освітнього процесу, виходячи з свого досвіду роботи в галузі.  В цілому на думку представників галузі, програма, розроблена співробітниками кафедри відповідає сучасним вимогам і може бути рекомендована до впровадження в освітній процес.