Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» відбулася!

20171122 111046 В роботі конференції взяли активну участь викладачі та студенти НТУУ «КПІ ім. Сікорського» та Київського Університету ім. Б.Грінченка.
За участю доцента кафедри видавничої справи та редагування Янішевського О. розгорнулася жвава дискусія щодо проблем формування стартового капіталу для реалізації видавничих проектів. Надалі були розглянуті проблеми управління видавництвами та поліграфічними підприємствами, їх виходу на зовнішні ринки, специфіка державного регулювання виробництва друкованої продукції. Яскраві презентації підготували студенти Демченко Аліна, Нюкало Катерина, Стасюк Людмила. Цікавими виявилися результати дослідження проблем читання в глобалізованому суспільстві, шрифтового забезпечення для видання книг людей з порушеннями зору (Онищенко Оксана), порівняльний аналіз розвитку книготорговельних мереж в Україні, США, Європі (Жученя Катерина). Перший крок в наукових дослідженнях здійснили студенти 1-го курсу Бондар Ніна та Гарбар Юлія, досліджуючи особливості розподілу вільного часу та медіаспоживання серед різних вікових груп. Розглянуті актуальні маркетингові проблеми та розвиток сучасних методів комунікацій підприємств галузі. Так, Пашко Валерія досліджувала комунікаційну активність вітчизняних видань у мережі Інтернет, Мальцева Ольга та Ткачук Ольга представили можливості використання Телеграм-ботів для активізації зворотного зв'язку з споживачами.
За результатами конференції готується збірник матеріалів в електронному вигляді.
Бажаємо усім учасникам конференції натхнення і подальших наукових здобутків!