Медіахолдинг «1+1 Медіа»: секрети майстерності

IMG 20171102 100325 HDR 2 листопада 2017 р. студенти групи СЕ-71 в межах вивчення дисципліни «Основи медіабізнесу» (викладач – доц. Григорова З. В., куратор – Сошинська Я. Є.) відвідали головний офіс Медіахолдингу «1+1 Медіа».

Знайомство з діяльністю медіахолдингу розпочалося з «секретів» підготовки програми «Сніданок з 1+1», продовжилось ознайомленням з технологіями випуску Телевізійної служби новин (ТСН), а завершилось у Студії «1+1».

Представники компанії також розповіли студентам спеціалізації «Медіаменеджмент» про особливості PR-роботи та управління персоналом, ознайомили з програмами стажування та кар'єрними можливостями, звернули увагу на освітні проекти медіахолдингу.

Впевнені, що таке «занурення у професію» спонукає студентів кафедри менеджменту видавничо-поліграфічної галузі ВПІ і надалі розширювати свої горизонти професійного зростання.