День першокурсника 2017

30 вересня у НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» вітали першокурсників, у тому числі студентів групи СЕ-71 (куратор – доц. Сошинська Я.Є.).

310817 aСвято розпочалося з урочистого вручення залікових книжок у залі Вченої Ради НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Нових учасників університетської спільноти вітали директор Видавничо-поліграфічного інституту Киричок Т. Ю., заступник директора Лотоцька О. І., зав. кафедри ОВПК проф. Ганжуров Ю. С., інші завідувачі кафедрами ВПІ.

День першокурсника продовжився на Площі Знань, де з найкращими побажаннями до студентів звернулися ректор НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» М. З. Згуровський та почесні гості.

Колектив кафедри ОВПК щиро вітає студентів групи СЕ-71 з початком навчання!

Впевнені, що разом ми будемо створювати досконалий медіасвіт – простір для праці, взаємодії та відпочинку самобутніх, активних і творчих людей!