Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку видавничого бізнесу на медійному ринку України»

DSC 4727

24 травня 2017 року у Видавничо-поліграфічному інституті відбулася друга всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку видавничого бізнесу на медійному ринку України». Конференція організована кафедрою організації видавничої справи поліграфії та книгорозповсюдження. Метою проведення конференції є обговорення ключових проблем управління та розвитку видавничого бізнесу у вітчизняному медіапросторі. З вітальним словом до гостей конференції звернувся Голова оргкомітету д.політ.наук., проф. Ганжуров Ю.С. Модератором засідання виступила к.е.н., доц. Шевченко І.Б. З доповідями виступили студенти та викладачі Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського. В доповідях розглядалися теоретико-методологічні засади медіаекономіки, актуальні проблеми розвитку медійного ринку, сучасна практика здійснення маркетингової діяльності медійними підприємствами, дискутувалися напрями вдосконалення видавничої діяльності вітчизняних підприємств в умовах сучасних технологій, глобалізації культурного та економічного простору. Обговорення доповідей пройшло у дружній доброзичливій атмосфері.