Участь викладачів кафедри в програмі ERASMUS+

rigaВ рамках партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» та Ризьким технологічним університетом (Латвія) доцент кафедри організації видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження Пунчак Л. А. з 5 по 15 жовтня 2015 року взяла участь в програмі обміну професорсько-викладацького складу ERASMUS+. Відповідно до складеного плану заходів відбулась зустріч викладача з керівниками факультету інженерної економіки та менеджменту РТУ, працівниками міжнародного відділу, центру інновацій та трансферу технологій, відділу проектних досліджень та ін. В результаті зустрічей досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та поглиблення науково-дослідних зв'язків між університетами.