Організаційний комітет Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Формування стратегії соціально-економічного розвитку підприємницьких структур в Україні» запрошує взяти участь у заході, що відбудеться на базі Української академії друкарства та Львівського державного університету внутрішніх справ.

На конференцію запрошуються викладачі, аспіранти, слухачі магістратури, студенти вищих навчальних закладів, представники науково-дослідних і проектних організацій, комерційних фірм, діяльність яких стосується тематики конференції.

Дата і місце проведення конференції — 19–21 листопада 2015 р. м. Львів, Україна.
Дедлайн — 16 листопада 2015 року.