XХІ Міжнародна науково-практична конференція з проблем видавничо-поліграфічної галузі

До уваги викладачів та студентів!

Організаційний комітет запрошує узяти участь у роботі XХІ Міжнародної науково-практичної конференції з проблем видавничо-поліграфічної галузі, що проходитиме на базі Приватного акціонерного товариства «Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку корпоративне підприємство Державної акціонерної компанії „Укрвидавполіграфія"».

На конференцію запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, слухачі магістратур, студенти вищих навчальних закладів, представники науково-дослідних установ, комерційних фірм та інших організацій, діяльність яких має відношення до тематики конференції.

Дата і місце проведення конференції — 17 листопада 2015 року у приміщенні «УкрНДІСВД» за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 25, конференц-зал.
Дедлайн — 07 листопада 2015 року.

Детальніше - http://ukrndisvd.com.ua/en/2015/10/08/xxi-mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferenciya-z-problem-vidavnicho-poligrafichno%D1%97-galuzi/