Вітаємо випускників з успішним захистом!

22–24 червня 2014 року в ауд. 9б 25 корпусу відбувся захист дипломних проектів студентів групи СЕ-41с.

До складу ДЕК увійшли:
Голова комісії – Бартош Н.В., директор фінансово-економічного департаменту Державного комітету телебачення та радіомовлення України
Передерієнко Н.І., доцент кафедри ОВПК, к.е.н.
Кваско А.В., доцент кафедри ОВПК, к.е.н.,
Демчук Г.В., доцент кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки, к.т.н.

До захисту було подано 21 дипломний проект, тематика яких присвячена проблемам вдосконалення управління підприємствами галузі, зокрема, підвищенню економічної ефективності діяльності поліграфічних підприємств, вдосконалення маркетингової діяльності видавництв та поліграфічних підприємств, вдосконаленню комунікаційної політики видавництв та рекламних агенцій, підвищенню конкурентоспроможності поліграфічних підприємств. Захищаючи проекти, студенти продемонстрували належний рівень володіння теоретичними знаннями та практичними навичками розробки проектів.

Рішенням Державної екзаменаційної комісії всім випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив кафедри вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших професійних та життєвих успіхів.