План активізації міжнародної діяльності у 2019–2021 рр.

План міжнародної діяльності кафедри на 2019-2021 рр.

Напрями міжнародної діяльності

Терміни

Академічна мобільність

Стажування викладачів кафедри за кордоном в рамках програм за профілем «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління»

Викладачі, куратори

Підготовки студентами заявок на отримання індивідуальних грантів у програмах Erasmus+DAADтощо.

Протягом року

Курактори, керівники наукових студентських досліджень

Участь у роботі редколегій зарубіжних журналів

Протягом року

Сухоруков А.І., Ганжуров Ю.С.

Підготовка проектних пропозицій на участь у конкурсах спільних науково-дослідних проектів з Південно-Казахстанським державним університетом

Вересень 2020 р.

Сухоруков А.І.

Участь у міжнародних науково-практичних конференціях

Участь в роботі наукового комітету щодо організації и проведенні постійно-діючої міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)»

Травень 2020 р.

Сухоруков А.І

Участь у міжнародних науково-практичних конференціях на території України та за кордоном

Протягом періоду

Викладачі кафедри

Активність на міжнародних ринках освітніх послуг

Проведення лекцій в режимі он-лайн для студентів ВНЗ Казахстану та Польщі з тематики щодо забезпечення економічної та інформаційної безпеки

2020р.

Сухоруков А.І.

Проведення лекцій для студентів ВНЗ Польщі

2020-2021 р.

Дорошкевич Д.В.

Міжнародні публікації

Підготовка колективної монографії за участю вчених Польщі і Німеччини «International economics: security of economic system and transboundary crisis. Confrontation and Cooperation.

Грудень 2020 р.

Викладачі кафедри

Участь у підготовці зарубіжних колективних монографій за участю Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (м. Одеса, Україна).

2020-2021 р.

Сухоруков А.І.,