Барзилович Ольга Михайлівна

barzilovych

Барзилович Ольга Михайлівна – старший викладач.

Сторінка викладача

Дисципліни: Маркетинг. Медіамаркетинг. Менеджмент і адміністрування: Теорія організації. Маркетинговий менеджмент медійних підприємств. Управління рекламними і ПР-проектами. Рекламний маркетинг.

У 1981 р. році закінчила КВФ УПІ (Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова) за спеціальністю «Економіка та організація видавничої справи та поліграфії». З 1990 р. працює на кафедрі на посаді старшого викладача. Має більше 10 науково-методичних публікацій, зокрема 2 навчальних видання з грифом МОН України.

З 2000 року є Головою профбюро співробітників ВПІ.

Наукові інтереси: проблеми розвитку медійного ринку України, медіа-маркетинг, організація маркетингу на підприємстві,  соціальна відповідальність бізнесу, стан та перспективи розвитку рекламного ринку України, формування якостей ефективного менеджера.

Контакти:
Тел. роб. 279-07-12