Екскурсії на підприємства та організації галузі

Викладачами кафедри організовуються заняття та виробничі екскурсії на підприємства та організації галузі.

У 2017–2019 рр. заняття були проведені у медіахолдингу «1+1 медіа». Маргарита Харун, фахівець з персоналу, розповіла студентам про особливості PR-роботи та управління персоналом, ознайомили з програмами стажування та кар'єрними можливостями, звернули увагу на освітні проекти медіахолдингу.

ek2

ek1

ek3

В грудні 2019 р. студенти відвідали ТОВ «Український медіахолдинг». Випускниця кафедри, ведуча прямого ефіру Авторадіо Катерина Соловйова познайомила студентів з діяльністю радіостанцій Українського медіахолдингу: про специфіку роботи, медіапланування, а також можливості проходження практики та працевлаштування.

ek4

ek5

 

Також у 2018-2019 н.р. студенти відвідали

  • видавництво «Зелений пес» (заняття провів директор видавництва Капранов В.В.),
  • ТОВ «СМОЛОСКИП» українське незалежне видавництво» (заняття провела директорка книгарні «Смолоскип» Погинайко О.П.),
  • книгарню «Свічадо» (заняття провела директор Русол Б.Р).
  • Київський телецентр Національної компанії України, де ознайомлювалися з основними напрямами діяльності, технічними засобами створення та обробки контенту;
  • Видавничий Дім Києво-могилянська академія, де ознайомилися з нарпямами діяльності видавництва, умовами дистрибуції книжкової продукції та участю у виставковій діяльності

Для ознайомлення з сучасними поліграфічними технологіями, принципами організації виробництва організовуються екскурсії студентів на поліграфічні підприємства ДП «Преса України», ТОВ «Європродакшн», ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» 

ek6

ek8

В рамках курсу «Економічна статистика» студенти відвідують й Державну службу статистики України. Так, у лютому 2020 р. відбулася зустріч студентів першого курсу кафедри з керівництвом і працівниками Державна служба статистики. Студенти успішно виконали завдання з вхідного контролю знань, ставили фахові питання, взяли участь у мозковому штурмі.

ek7

В Державному комітеті телебачення і радіомовлення України лекцію студентам читав начальник управління видавничої справи і преси Кононенко О.А.

Восени 2019 р. в Українському інституті книги практичне заняття проводив заступник директора Юрій Марченко.

Навесні 2019 р. контент-менеджер компанії "TripMyDream" Сидорчук Євгенія (https://webpromoexperts.net/blog/kak-gotovyat-kontent-v-tripmydream-dobro-pozhalovat-na-kuhnyu) прочитала у ВПІ лекцію на тему «Роль комунікацій у забезпеченні ефективності економіки», яку відвідали викладачі кафедри та студенти гр. СЕ-61.

З метою ознайомлення з особливостями організації книжкових виставок ярмарок студенти відвідують програмні заходи «Книжкового Арсеналу». Студенти відвідують також виставки, що присвячені рекламним та поліграфічним технологіям, – REX, T-REX (проводиться щорічно у вересні https://rex.ua) та REMADAYS (проводиться навесні, http://www.remadays.com.ua/ru/homepage-ru). На цих виставках ознайомлюються з інноваційними методами роботи рекламних, медійних та поліграфічних підприємств; технічними новинками

ek9

ek10