Зустріч студентів з випускником кафедри – працівником поліграфічної компанії в Канаді

На кафедрі не рідкістю є натхненно-цікаві зустрічі, серед них можна виділити зустріч з випускником кафедри 2000 року Тузовим Дмитром, який наразі працює директором з виробництва в канадській поліграфічній фірмі.

DSC 1996

Студентам кафедри Дмитро розповів про старт своєї кар'єри у відділі збуту на поліграфічному підприємстві «Бліц-Пак», його активна ділова позиція дозволила впродовж короткого часу отримати посаду начальника цього відділу. Прагнення до самостійності та схильність до ризику мотивували нашого випускника започаткувати свій бізнес, відтак була обрана сфера діяльності дотична до поліграфії – видавнича. Створене видавництво забезпечувало маржу, але нестабільна політична та економічна ситуація стала поштовхом до кардинальних змін у житті – переїзду з дружиною і сином до Канади, який відбувся чотири роки тому.

DSC 2000

Питання якості життя тісно пов'язане з освітнім рівнем. Зі слів Дмитра, диплом випускника НТУУ «КПІ» дозволив йому вступити до одного з 20-ти найкращих університетів світу – McGill University (Монреаль, Канада), і для здобуття вищої освіти він навчався ще впродовж двох років. Аналізуючи чинники успішного навчання в канадській вищій школі, наш гість назвав систематичну щоденну підготовку до занять, саморозвиток, а також дотримання авторських прав, оскільки за плагіат відраховують з університету.

Незвичною для українців є традиція канадців надавати самостійність своїм дітям у фінансуванні навчання. Тому студенти беруть кредити на навчання, вартість якого для іноземців становить 15,000 канадських доларів, для громадян Канади від 5,000 до 9,000.

Працевлаштуватися в Канаді Дмитру вдалося через 4 місяці після завершення навчання, маючи такі конкурентні переваги як освіта, здобута в одному з найбільш поціновуваних університетів, практичний досвід роботи в галузі, набутий в Україні.

DSC 2003

Студентам наш випускник побажав пробувати себе в різних бізнес-сферах, що потребує паритетно-сумлінного ставлення до навчальних курсів.