Розпочалося подання електронних заяв для вступу на перший курс з 13.08

Шановні вступники! Нагадуємо вам, що з 13 серпня розпочинається подання електронних заяв на вступ з ваших електронних кабінетів до закладів вищої освіти. Реєстрація заяв триватиме до 18.00 22.08.

Для подання заяви вступник обирає заклад вищої освіти, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Вступники можуть подати до п'яти заяв на місця державного замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі вступник зазначає у кожній заяві, що подається. Врахування цього права підтверджує заклад освіти, до якого подано відповідну заяву, на підставі документа, наявного у картці фізичної особи.

Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі ЄДЕБО, до якого має доступ заклад вищої освіти, обраний вступником. Переглядати подані заяви можна на сайті https://vstup.edbo.gov.ua, код КПІ – 174. Статуси електронних заяв пояснено на інфографіці від телеграм-каналу Абітурієнт КПІ.

photo 2020-08-16 11-57-42