День відкритих дверей

16 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує всіх вступників на День відкритих дверей! Це загальноуніверситетський захід, на якому на вас чекають представники факультетів та інститутів, інформація про Правила прийому-2019 з перших рук, екскурсії, знайомства та багато цікавого! Не гайте часу, чекаємо на вас!

План заходів:

09.00 – реєстрація учасників. Державний політехнічний музей, корпус № 6
09.00 – 11.00 спілкування з представниками факультетів та студентами біля стендів, майстер-класи, консультації від Приймальної комісії, консультації від представників курсів довузівської підготовки, консультації від організаторів Всеукраїнських олімпіад КПІ ім. Ігоря Сікорського з біології, хімії, математики та фізики. Державний політехнічний музей, корпус 6
11.00 – 12.00 – Загальні збори. Велика фізична аудиторія, корпус 1
12.00 – 15.00 – «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів
12.30 – 15.00 – Інтелектуальна наукова гра «Наукова родина». Державний політехнічний музей, корпус № 6.