Книжкові події вересня 2018

bf2018 219-23 вересня 2018 року у Львові відбувся 25 BookForum ‒ один із головних інтелектуальних і культурних фестивалів України та Східної Європи. Цьогорічній темі «Ринок свободи» було присвячено близько 1000 заходів. Ювілейний книжковий фестиваль відвідав і привітав Президент України П. Порошенко.

Ґран-прі премії «BookForum Best Book Award» присуджено книзі «Наш герб», автори Андрій Гречило, Богдан Завітій, видавництво «Родовід».

Експерти з приємністю зазначили, що на книжковому ринку України впевнено розвивається сегмент літератури non-fiction.

Детальніше про 25 BookForum див. тут.

28 вересня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшла IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті». НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» представила студентка 2 курсу гр. СЕ-71 Бондар Ніна з доповіддю «Книги майбутнього: видання з доповненою реальністю» (науковий керівник доц. Сошинська Я.Є.).

bf2018 1