Актуальні книжкові події у Києві

310518a 30-31 травня 2018 р. проходить IV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи». НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» представила студентка 1 курсу гр. СЕ-71 Бондар Ніна з доповіддю «Тенденції та сценарії розвитку нових медіа у світі та в Україні» (науковий керівник доц. Сошинська Я.Є.).

30 травня – 3 червня 2018 р. відбувається VIII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – одна з головних інтелектуальних подій країни, що об'єднує літературу та мистецтво. Цьогорічну тему «Проект майбутнього» розкривають близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країни світу. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представляють свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори та художники - виставкові проекти.

Детальніше про Фестиваль див. тут.
Про знакові події Фестивалю читай тут.

150518c