Захист магістерських робіт

19–21 грудня 2017 р. відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» в групі СЕ61м.
До складу ДЕК увійшли: голова комісії – Слинчук А.П., начальник відділу засобів масової інформації Міністерства фінансів України; Ганжуров Ю.С., зав. кафедри ОВПК, проф., д.політ. н.
Сухоруков А.І., проф. , д.е.н.; Григорова З.В. доцент кафедри ОВПК, к.е.н.

211217a

До захисту представлено 14 робіт, тематика яких присвячена актуальним проблемам управління підприємствами галузі, зокрема, питанням вдосконалення маркетингової та комерційної діяльності видавництв та поліграфічних підприємств, покращання комунікаційної політики, підвищення конкурентоздатності поліграфічних підприємств, антикризового менеджменту та ін. Захищаючи проекти, студенти показали належний рівень теоретичної підготовки та володіння практичними навичками розробки проектів. Рішенням Державної екзаменаційної комісії всім випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

211217b

Колектив кафедри МВПГ бажає нашим чудовим випускникам творчої цікавої роботи, нових досягнень і особистого щастя!