Вітаємо спеціалістів із успішним захистом дипломів!

DSC 0054Вітаємо студентів групи СЕ-61с із успішним захистом дипломних робіт!

22 червня 2017 р. відбувся захист дипломних проектів спеціалістів з cпеціальності «Менеджмент».

До складу ДЕК увійшли:
Голова комісії – Слинчук А.П., начальник відділу засобів масової інформації Міністерства фінансів України
Ганжуров Ю.С., зав. кафедри ОВПК, проф., д.політ. н.
Григорова З.В. доцент кафедри ОВПК, к.е.н.

Кваско А.В., доцент кафедри ОВПК, к.е.н.

В поданих до захисту роботах були представлені проекти вдосконалення управління підприємствами медійної галузі. Актуальними напрямами досліджень є вдосконалення маркетингової діяльності видавництв та поліграфічних підприємств, розробка їх комунікаційної політики, обгрунтування ефективності впровадження проектних заходів. Під час захисту студентами продемонстрований належний рівень володіння теоретичними знаннями та практичними навичками розробки проектів. Рішенням Державної екзаменаційної комісії всім випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Бажаємо випускникам цікавої роботи, насиченого гарними подіями життя, надйних друзів поруч.

Колектив кафедри ОВПК завжди радий бачити своїх випускників.