Студенти про навчання на кафедрі.

"Сьогодні, 27.04.2017, наша група СЕ-61 у рамках навчальної програми відвідала офіс Державної служби статистики. Нас провели у конференц зал, зручні крісла в якому потребують окремої похвали. Там нас одразу зустріла Олена Антонівна Вишневська - директор департаменту поширення інформації та комунікації, як можна здогадатися, саме вона наступну годину інформувала нас про діяльність цієї організації. Безсумнівно, це було корисно та інформативно. Але найважливіше навіть не це. Важливішим є те, що нам, як студентам дають змогу отримати більш реальний досвід, інформацію з перших рук, так би мовити. Я не думаю, що можливо отримати насправді корисні знання без практики. Саме це надає нашій екскурсії справжньої цінності".

Студент групи СЕ-61 Бутенко Євген.

280417 1280417 3     280417 2