Захист магістерських робіт

19–21 січня 2017 р. відбувся захист магістерських робіт магістрантів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

До складу ДЕК увійшли:
Голова комісії – Слинчук А.П., начальник відділу засобів масової інформації Міністерства фінансів України
Ганжуров Ю.С., зав. кафедри ОВПК, проф., д.політ. н.
Сухоруков А.І., проф. , д.е.н.
Григорова З.В. доцент кафедри ОВПК, к.е.н.

DSC 0306

Були представлені дослідження актуальної проблематики управління підприємствами видавничо-поліграфічної галузі.
До захисту представлено 12 робіт, тематика яких присвячена проблемам управління підприємствами галузі, зокрема, вдосконалення маркетингової діяльності видавництв та поліграфічних підприємств, вдосконаленню комунікаційної політики видавництв та рекламних агенцій, підвищенню конкурентоспроможності поліграфічних підприємств, антикризового менеджменту. Захищаючи проекти, студенти продемонстрували належний рівень володіння теоретичними знаннями та практичними навичками розробки проектів.

DSC 0209

Голова Державної екзаменаційної комісії високо оцінив представлені роботи та їх захист, відмітивши, що розроблені випускниками пропозиції є реалістичними, враховують існуючі обмеження та сучасні підходи.

Рішенням Державної екзаменаційної комісії всім випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.