Міжнародна діяльність кафедри

28 – 31 жовтня 2016 року професор кафедри ОВПК, Сухоруков А.І., перебував у відрядженні в Казахстані з метою участі у щорічній ІІІ Міжнародній конференції «Промислові технології та інжиніринг»ICITE-2016. Конференція проводилася у Південно-Казахстанському державному університеті ім. М.Ауезова і була присвячена 70-річчю академіка В. Бішимбаєва.
В конференції взяли участь більше 120 учасників з Німеччини, Японії, США, Словаччини, Індонезії, Росії та інших країн.
На конференції розглянуті актуальні проблеми розвитку сучасних технологій, управління інноваційною діяльністю та впровадження старт-ап проектів, проблеми екології та природокористування, перспективи розвитку та забезпечення конкурентних переваг країни в умовах глобалізації, напрями формування інтелектуального потенціалу.
В результаті зустрічей проф. А.І. Сухорукова з керівництвом університету досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та поглиблення науково-дослідних зв'язків між університетами.

iciteicite2