Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу» 2016

22 квітня 2016 року студенти та викладачі кафедри ОВПК взяли участь в роботі Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу», присвяченого 30 річниці з дня Чорнобильської катастрофи. Участь у Форумі також узяли посли кількох держав та співробітники багатьох дипломатичних представництв, представники тридцяти чотирьох країн світу, керівники одинадцяти міністерств та відомств України, представники наукових установ і університетів, громадських організацій, народні депутати України, ліквідатори катастрофи на ЧАЕС, викладачі та студенти КПІ. У перерві відвідувачі могли ознайомитись з двома виставками у фойє Центру культури та мистецтв НТУУ «КПІ» – виставкою фотографій та графічних робіт, поданих на студентський мистецький конкурс «Чорнобиль: тридцять років по тому», та експозицією зроблених у Чорнобилі та Прип'яті фоторобіт відомого польського журналіста, почесного громадянина м. Славутич Вальдемара Сівінського. У підсумковому документі Форуму його учасники висловили впевненість, що міжнародна співпраця та обмін кращим досвідом у галузі планування, розташування, спорудження та експлуатації об'єктів ядерної енергетики сприятиме підвищенню їх рівня безпеки. Крім того, вони закликали відповідні відомства та регулюючі органи країн з атомними електростанціями привернути увагу світової спільноти до питання остаточного вирішення проблем Чорнобиля, зокрема до реалізації наступного етапу з перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

cf 2 rscf 1 rs