Книжковий арсенал'16

22 квітня магістри кафедри ОВПК відвідали Книжковий арсенал'16. Цьогорічний фестиваль був дещо незвичайним – вперше за 6 років свого існування він перестав бути виключно книжковим і запропонував програму для дорослих та дітей: від поетичних читань, автограф-сесій, майстер-класів з ілюстрації до кінопоказів, музичних виступів та перфомансів. Особливо відзначимо лекції відеоблогерів Анни Гай та Максима Сущука про перспективи популяризації читання через буктьюб: чим він може бути цікавим читачеві і видавцю та чому книжковому бізнесу вигідно приєднуватися до нього. Книжковий арсенал перестає орієнтуватися виключно на спільноту «видавці-читачі», а стає інтелектуально-мистецькою подією, яка здатна привернути до себе увагу значно більшої аудиторії і стати не просто подією для фахівців певної галузі, а об'єднуючою культурною традицією для широкого загалу.

ka 1 rska 2 rs