Закон про створення Інституту книги в Україні

Петро Порошенко підписав закон №954-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері».

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада України проголосувала за створення Інституту книги.

За закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері" проголосувало 232 народних депутати.

У цьому документі зазначено, що «Український інститут книги є державною установою, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв, і здійснює свою діяльність відповідно до статуту, який затверджується органом управління».

До розробки статуту Інституту книги буде залучено громадські організації у сфері культури, книговидання та книгорозповсюджування.

Основні завдання цієї інституції – підтримка книговидання в Україні, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури у світі.

ЛітАкцент