Книжка як комерційний продукт: стратегія актуального позиціювання

vertКультурно-видавничий проект «Читомо» та ініціатива «Альтернативна освіта» представляють новий курс із видавничого менеджменту «Книжка як комерційний продукт: стратегія актуального позиціювання» – три тематично об'єднаних модулі лекцій, тренінгів, майстер-класів, консультацій, живих, чесних розмов від провідних фахівців книговидавничого ринку.

Мета проекту – надати фахові і справді практичні поради з видавничого бізнесу, які знадобляться і досвідченим видавцям, щоб вдосконалити свої вміння, і початківцям, які лише готуються реалізувати свої видавничі наміри.

«За одні вихідні стати успішним і просунутим видавцем нереально, хай там як вас не будуть запевняти у протилежному маркетологи. Видавнича справа – це непростий бізнес, що включає безліч елементів і підводних каменів. Саме тому цей лекторій ми вирішили розділити на три модулі: «Концепція. Від задуму до втілення» (адже будь-яку справу потрібно починати із вдумливого її аналізу), «Як надрукуватися без офсету: малі експериментальні наклади» (про всі етапи редакційно-видавничої і додрукарської підготовки майбутньої книги), «Просування і розповсюдження» (як зробити так, щоб вашу книжку купили ще до її виходу), – ділиться задумом Оксана Хмельовська, редакторка культурно-видавничого проекту Читомо, координаторка Книжкового Арсеналу й співорганізаторка лекторію.

Лекторами курсу стануть як зірки галузі, так видавці, що нещодавно почали діяльність, але вже досягли успіхів. Зокрема спікерами першого курсу стануть: Дана Павличко (Основи), Микола Климчук (Laurus), Василь Карп'юк (Discursus), Ірина Негован (Яскравий щоденник), Андрій Гончарук (Люта справа), Ірина Ігнатенко (Інтелектуальна книга), Павло Швед (Komubook), Артем Літвінець (Yakaboo), стронґовський, Микола Ковальчук, Юка Гаврилова та інші.

«Головна концепція відбору лекторів – у готовності розповісти чесно про реальний досвід, "свої граблі", надати ефективні поради, поділитися своїми успішними кейсами. На учасників чекає повне занурення в книжковий ринок: ми розглянемо його структуру, головних суб'єктів, статистику, тренди, специфіку реклами та продажів», – зазначає Ірина Голуб ("Альтернативна освіта").

Організатори сподіваються створити майданчик для успішної комунікації і кооперації між видацями, обміну бізнес-ідеями й рішеннями щодо комерціалізації власних проектів, заохотити молодих видавців до розвитку, оживити книговидавниче середовище завдяки вливанню «свіжої крові».

«Завдяки Читомо ми щодня включені в події і появи книговидавничого ринку, спілкуємося з видавцями і ведемо консалтингову діяльність. Віднедавна ми тісно співпрацюємо і з малими видавцями – молодими, але амбітними проектами, що здатні вразити якісним підходом до книговидання і створенням успішного комерційного продукту трохи не в дві руки (а це вже давно можливо, хвала desctop publishing). Це класні і справді гучні проекти, і ми пишаємося, що стали частиною багатьох із них. Стає дедалі очевидніше: українське книговидання готове до змін, експериментів і нових проектів, бракує лише одного – свіжої крові. І ми виримо, що цей курс дозволить її знайти», – розповідає співзасновниця проекту «Читомо» Ірина Батуревич.

Курс орієнтований на:
● тих, хто хоче видати свою першу книгу, і не знає як;
● тих, хто хоче видати свою n-ну книгу і уникнути попередніх помилок;
● тих, хто успішно видає книги, але прагне до вдосконалення;
● усіх, кому цікава книжкова індустрія.

Окрім того, програма передбачає виконання практичних завдань протягом двох навчальних днів, а також домашнє завдання.

Вартість повного курсу – 900 грн, для студентів – 800 грн (у вартість входять роздаткові матеріали та кава-брейки).

Ми стартуємо 13-14 лютого, а реєстрація відкрита вже зараз. Кількість місць обмежена.
Реєстрація на повний курс тут – http://goo.gl/forms/RDT8odhCyz 

Також ви можете відвідати один або декілька заходів курсу. Вартість їх різна (вказана на презентаційних сторінках).
У разі покупки сертифіката на всі модулі вартість складе - 2100.

Контактні дані:
Координатор курсу - Олена Онищенко
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
099 565 20 28