VI Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти»

З 10 по 13 грудня 2015 р. відбудеться VI Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти»
Місце проведення: Український Дім на Європейській площі, адреса м. Київ, вул. Хрещатик, 2,
На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання - художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Різдвяна вітальня», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. Тут щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.
До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.
Традиційно, в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.
Відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України".
Організатори виставки:
Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
Державне підприємство «Український дім»