Конференція Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі

DSC 211426 листопада на кафедрі організації видавничої справи, поліграфії та книго розповсюдження відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі». Участь у конференції взяли 59 студентів Національного технічного університету України «КПІ» та Київського університету ім. Б.Гринченко.

На пленарному засідання з вітальним словом виступив завідувач кафедри проф.Ганжуров Ю.С. З науковими доповідями виступили студенти кафедри Ковтун А., Чабан О., Бойко А., Завалій М., Качорок М.

Робота конференції продовжилася в секціях «Управління організаціями та підприємствами в сучасних умовах» та «Історія, теорія, методика книговидання та книгорозпосюдження в умовах глобалізації та інформаційної революції».