DSC 616821 листопада 2014 року відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі». Організатором заходу виступила кафедра організації видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «КПІ».

В конференції взяли участь викладачі та студенти НТУУ «КПІ», Київського університету ім. Б.Грінченка, Української академії друкарства, Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.
На пленарному засіданні відбулась презентація результатів апробації методики Стенфордського університету щодо успішного працевлаштування студентів (на базі груп спеціалістів та магістрів кафедри ОВПК ВПІ НТУУ «КПІ»). На засіданнях секцій «Управління організаціями та підприємствами в сучасних умовах» та «Історія, теорія, методика книговидання та книгорозповсюдження в умовах глобалізації та інформаційної революції» доповідачами висвітлені актуальні проблеми розвитку видавничо-поліграфічних підприємств та книгорозповсюджувальних організацій, окреслені перспективи та запропоновані інноваційній шляхи їх вирішення.