Пошук роботи з допомогою НТУУ КПІ

1. До викладачів кафедри регулярно звертаються керівники галузевих підприємств з пропозиціями щодо вакантних робочих місць за спеціальністю. Роботодавці приймають випускників без досвіду роботи. Це засвідчує високий рівень підготовки випускників та підтверджує репутацію кафедри в галузі.

2. В НТУУ «КПІ» працює центр Центр розвитку кар'єри НТУУ «КПІ». Співробітники Центру займаються налагодженням контактів із потенційними роботодавцями для формування масиву тимчасових і постійних вакансій, робочих місць для проходження виробничої та переддипломної практик; проведенням тренінгів, презентацій, семінарів та консультацій з питань кар’єри, виставкової діяльності; міжрегіональним та міжнародним співробітництвом. Центр представляє НТУУ «КПІ» на різноманітних профільних заходах, у тому числі виставках, ярмарках професій тощо.

Традиційно проводиться Ярмарок вакансій «Робота для тебе», участь в роботі якого беруть відомі вітчизняні та іноземні підприємства і організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Більше за посиланням http://rabota.kpi.ua.