Перелік документів для вступу на 5 курс

Для вступу до магістратури потрібно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження тестування з 13 травня до 3 червня (до 18.00) та 2 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мову.

Подання заяв для вступу в магістратуру — з 10 до 23 липня, а терміни складання вступного фахового випробування — з 24 до 26 липня.

Якщо диплом бакалавра одержано за спеціальністю, відмінною від 073 Менеджмент, для реєстрації на ЄВІ з іноземної мови необхідно зареєструватися та скласти додаткове фахове випробування з 13 по 31 травня. Якщо ви вже склали ЄВІ з іноземної мови, то додаткове фахове вступне випробування можна скласти з 5 по 26 липня. 

ЄВІ з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники в магістратуру складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Зараховуються результати ЄВІ з іноземної мови лише 2019 року.

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • сертифікат та інформаційна картка з результатами ЄВІ (роздрукувати з сайту http://testportal.gov.ua)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • 4 фотографії 3х4

Копії завіряються у відбірковій комісії інституту за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Документи подаються за адресою:

м. Київ, вул.. Політехнічна, 14,

корпус 16, поверх 5., кімн. 154

Відбіркова комісія Видавничо-поліграфічного інституту

Розклад роботи приймальної комісії — http://pk.kpi.ua/schedule/

Реєстрація на ЄВІ здійснюється з понеділка по п’ятницю з 13 травня по 2 червня з 14 до 17 години, а 3 червня – з 14 до 18 години. 

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2019 році

Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в КПІ ім. Ігоря Сікорського знаходиться на сторінці — http://pk.kpi.ua/entry-5-course/.

Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в Україні знаходиться на сайті Міністерства освіти та науки — http://www.mon.gov.ua.