Конкурсні предмети та бали

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та оцінок атестату. Дійсними є сертифікати 2016 та 2017 років.

Згідно правил прийому у 2017 році для вступу на перший курс спеціальності «Менеджмент» будуть враховані середній бал АТЕСТАТУ та результати ЗНО з наступних загальноосвітніх дисциплін:

1. Українська мова та література;
  2. Математика;
  3. Географія або іноземна мова.

З програмами ЗНО з цих дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів та середнього бала документа про повну загальну середню освіту, помножених на вагові коефіцієнти.

З питомою вагою кожного предмету та мінімальними значеннями балів можна ознайомитися в розділі http://pk.kpi.ua/rules-2017-up/

Зокрема, питома вага балів:

• з української мови та літератури складає 0,2, мінімальна оцінка 100 бали;
  • з математики — 0,40, мінімальна оцінка 125, за умови, що оцінка з географії / іноз. мови не нижча 100 балів
  • з географії або іноземної мови 0,35, мінімальна оцінка 125, за умови, що оцінка з математики не нижча 100 балів
  • середнього балу атестату — 0,05.

Бали за особливі успіхи (відзнаки IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в поточному навчальному році) до розділу 6 Правил вступу до КПІ ім. І. Сікорського

Остаточно конкурсний бал балансується на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

ГК дорівнює 1,03 для поданих заяв з пріоритетностями 1 на спеціальності (спеціалізації), які передбачені в додатку 4 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках;

СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.

Якщо після балансування конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.